Informujemy, że w celu zapewnienia jak najwyższej jakości serwisu, strona ta korzysta z plików cookies. Korzystając dalej z naszej strony, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Wyrażam zgodę.

O firmie INTER CHALET

Nasza firma

INTER CHALET
 

INTER CHALET Przedsiębiorstwo

Kontakt

  • INTER CHALET
  • Ferienhaus-Gesellschaft mbH
  • Budynek INTER CHALET
  • Heinrich-von-Stephan-Str. 25
  • D-79100 Freiburg
  • Tel: +49 (0)761/21 00 77
  • Fax: +49 (0)761/21 00 154
  • e-mail: info@interchalet.de
  • Internet: www.interchalet.de

Przedsiębiorstwo INTER CHALET

Firma INTER CHALET dysponuje ok. 26.000 domami i apartamentami wakacyjnymi w 15 krajach Europy i na Florydzie/USA i jest jednym z największych niemieckich organizatorów podróży w tym szczególnym segmencie turystycznym. Od 40 lat firma INTER CHALET oferuje, jako organizator podróży specjalnych, indywidualne kwatery wakacyjne, zarówno na lato jak i na zimę. Oferta sięga od skromnego domku górskiego po luksusowo wyposażoną willę. Jest ona prezentowana w siedmiu - dostępnych w biurach podróży - katalogach oraz w Internecie (www.interchalet.de). W okresie letnim program obiektów jest najbardziej zróżnicowany w Europie Południowej, natomiast w okresie zimowym - w regionach alpejskich.

INTER CHALET jest przedsiębiorstwem należącym do Hotelplan Holding AG z siedzibą w Zurychu / Glattbrugg. Z kolei Hotelplan Holding AG należy w 100% do Migros, szwajcarskiej spółdzielni, największego przedsiębiorstwa handlu detalicznego.

Co wyróżnia INTER CHALET?

Zarówno klienci jak i biura podróży czerpią korzyści z wysokiej jakości, dużej i zróżnicowanej oferty domów i apartamentów wakacyjnych, długoletniego doświadczenia w sektorze turystycznym oraz intensywnej znajomości produktów, którą w INTER CHALET dysponują nie tylko managerowie, lecz również pracownicy działu rezerwacji.

Właściciele obiektów cenią bliską i osobistą współpracę oraz szeroką sieć dystrybucyjną obejmującą 7000 biur podróży w Niemczech, Austrii, krajach Beneluksu i Szwajcarii.

Kontakt

Kierownictwo
Jytte Kolbe-Toft
Tel.: + 49 (0)761-21 00 100
e-mail: j.kolbe-toft@interchalet.de
Kierownik działu rachunkowości
Jytte Kolbe-Toft
Tel.: + 49 (0)761-21 00 100
e-mail: j.kolbe-toft@interchalet.de
Kierownik działu marketingu i dystrybucji / Nowe Media
Antony Wood
Tel.: 49 (0)761-21 00 170
e-mail: a.wood@interchalet.de
Marketing / Prasa / PR
Carola Walz
Tel.: 49 (0)761-21 00 120
e-mail: c.walz@interchalet.de
Marketing internetowy / Redakcja Online
Franz Hetzl
e-mail: f.hetzl@interchalet.de
E-Commerce / Kooperacje Internetowe
Michael Figlestahler
Tel.: 49 (0)761-21 00 274
e-mail: m.figlestahler@interchalet.de
Obsługa agencji
Erika Haas
Tel.: 0761-21 00 242
E-Mail: e.haas@interchalet.de
Sabine Zarra
Tel.: 0761-21 00 118
E-Mail: s.zarra@interchalet.de
Kierownik działu opracowywania spraw/ Centrum Obsługi Klienta
Verena Gaus
Tel.: 49 (0)761-21 00 77
e-mail: v.gaus@interchalet.de
Kierownik działu zakupu Alpy / Hiszpania
Mario Boeser
Tel.: 0761-21 00 209
E-Mail: m.boeser@interchalet.de
Kierownik działu zakupu Francja
Fabien Charrot
Tel.: 0761-21 00 172
E-Mail: f.charrot@interchalet.de
Kierownik działu zakupu Włochy
Sebastian Diener
Tel.: 0761-21 00 127
E-Mail: s.diener@interchalet.de
Kierownik działu zakupu Chorwacja / Węgry
Hansjörg Ruf
Tel.: 0761-21 00 232
E-Mail: h.ruf@interchalet.de
Kierownik działu zakupu Skandynawia
Andreas Fritsche
Tel.: 0761-21 00 211
E-Mail: a.fritsche@interchalet.de
Kierownik działu produkcji katalogów
Ralf Fritz
Tel.: 49 (0)761-21 00 135
e-mail: r.fritz@interchalet.de
 

Dlaczego INTER CHALET?

Jakość
Nasz zespół osobiście sprawdza zakwaterowania!
Ceny
Fair i tanio - nasi klienci dają 4,2 z 5 gwiazdek za relację miedzy ceną i oferowaną uslugą!
Serwis
Zwycięzca testu w Stiftung Warentest w dziedzinie poradnictwa i rezerwacji online. (Test 11/2013).
Zaufanie
Szczegółowe opisy zakwaterowania i gwarantowane prawdziwe opinie klientów.
Doświadczenie
Niemiecki oferent domów wakacyjnych od 1974 roku z ponad 790.000 klientami rocznie, wielu stałych klientów!

Opinie klientów

... odnośnie naszej strony internetowej i naszego serwisu!

14.11.2018 Von allen Ferienhausanbietern die unkomplizierteste.

13.11.2018 Très bien

11.11.2018 Wie auf der Website beschrieben war alles zutreffend.

08.11.2018 Bei Problemen ist interchalet sofort bereit, den Gästen schnelle Hilfe zukommen zu lassen.

Pokaż więcej »

Bezpieczne metody płatności

  • VISA Mastercard
  • Paypal