Wynajem domu wakacyjnego z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa!

Więcej informacji
  • Własny dojazd
  • Poczucie prywatności w domu wakacyjnym
  • Swoboda i niezależność
  • Kontrola czystości
  • Odbiór kluczy z zachowaniem zasad bezpieczeństwa
  • Indywidualna opieka na miejscu

Prosimy o kontakt

+48 22 642 23 84
Ulubione (0) Ostatnio oglądane
  1. Strona główna
  2. Dane kontaktowe

Dane kontaktowe

HHD AG
Sägereistrasse 20
CH 8152 Glattbrugg 

Telefon: + 49 (0)761 - 2100 77
Telefaks: + 49 (0)761 - 2100 154

E-mail: info@interchalet.com
Internet: www.interchalet.pl

Zarząd: Jörg Herrmann
Rejestr handlowy: CHE-105.847.636
Numer identyfikacji podatkowej: CHE-105.847.636

HHD GmbH z siedzibą we Freiburgu / Niemcy świadczy usługi na rzecz HHD AG (Glattbrugg / Szwajcaria). HHD AG (Glattbrugg / Szwajcaria) jest stroną umowy pośrednictwa w wynajmie domów i apartamentów wakacyjnych.

 

Informacje, jak skontaktować się z inspektorem danych osobowych:

Nasz inspektor ochrony danych osobowych to adwokat profesor Clemens Pustejovsky.
DSB@interchalet.com lub DPO@interchalet.com
Wallstr. 6, D-79098 Freiburg, Niemcy, Tel. +49 (0)761/2168680

Więcej informacji o ochronie danych osobowych.
Platforma internetowa pośrednicząca w rozwiązywaniu sporów konsumenckich drogą elektroniczną: https://ec.europa.eu/consumers/odr

Komentarze i sugestie dotyczące strony internetowej

Drogi Kliencie,

W przypadku jakichkolwiek zapytań odnośnie użytkowania naszej strony uprzejmie prosimy o kontakt. W razie napotkania na problemy techniczne będziemy wdzięczni za ich wskazanie. Prosimy wówczas o informację o rodzaju wyszukiwarki (np. Internet Explorer 8 lub Mozilla Firefox), systemu operacyjnego (np. Windows 7) oraz przeglądarki (np. Tiscali, AOL itp.) jakich Państwo używają, aby wyświetlić naszą stronę.

Dziękujemy za pomoc.

Dr Bernd Müller Email: webmaster@interchalet.com

Znakomita jakość gwarantowana!

Nasz zespół osobiście sprawdza zakwaterowania! Można nam zaufać - każda oferta regularnie sprawdzana Szczegółowe, rzetelne opisy ofert Autentyczne opinie Klientów Znakomita jakość i stosunek jakości do ceny

Jesteśmy dla Państwa w każdej chwili!

Nasz dział Obsługi Klienta jest integralną częścią firmy Wyróżnia nas pozytywne nastawienie, kompetencja, szybkość odpowiedzi Tylko Państwo mogą ocenić swój dom wakacyjny

Wiele lat doświadczenia!

Można na nas polegać: Ponad 45 lat doświadczenia na rynku wynajmu domów i apartamentów wakacyjnych. Przeszło 790 000 Klientów każdego roku mówi samo za siebie. Oferujemy ponad 50 000 domów i apartamentów w Europie i na Florydzie.

Dlaczego Interchalet?

Skromny ale wygodny apartament czy ekskluzywna willa z prywatnym basenem. Noclegi w górach i wygodne kwatery nad morzem, domki nad jeziorem, obiekty wakacyjne idealne zarówno na letnie wakacje, jak i na wyjazd na narty. Interchalet gwarantuje, że znajdą Państwo odpowiedni nocleg na swoje wymarzone wakacje z dojazdem własnym.
Wybierajcie spośród 50.000 domów i apartamentów wakacyjnych!

Urlop z dojazdem własnym - idealny pomysł dla każdego!

Jeśli marzy się Państwu prawdziwy relaks w gronie rodziny lub przyjaciół, pomyślcie o wakacjach we własnym domu wakacyjnym. Wynajem domu lub apartamentu na wakacje z dojazdem własnym gwarantuje prywatność i niczym nieocgraniczoną swobodę, jak również lepsze poznanie kultury kraju lub regionu, w którym będziecie spędzać wymarzony urlop.  Znajdziemy dla Państwa idealną ofertę wakacyjną, dopasowaną do potrzeb i marzeń, aby Wasze wakacje były dokładnie takie, jak sobie to wymarzyliście.