Top-Rated

Apartamenty Kinast

4 Liczba osób

3 liczba pokoi

2 sypialnie

2 liczba łazienekOpis

Wnętrze

"Kinast", 3-pokojowe mieszkanie 70 m2 na 2 poziomach na 1. piętrze. Ładne i z dużą ilością drewna umeblowanie: 1 pokój z 1 łóżkiem podwójnym i prysznicem/WC. Kuchnia mieszkalna (piekarnik, zmywarka do naczyń, 4 palniki – kuchenka z płytą ceramiczną, ekspres do kawy) z kącikiem jadalnym i TV (satelitarna). Wyjście na balkon. Na piętrze: otwarta galeria. 1 pokój z 1 łóżkiem podwójnym. Prysznic/WC. Ogrzewanie podłogowe. Balkon. Do dyspozycji: Internet (bezprzewodowy LAN [WLAN], gratis). Miejsce parkingowe (2 samochody). Informacja dodatkowa: mieszkanie dla osób niepalących.

Dom/Rezydencja

Dom "Kinast", odnowiony w roku 2020. 2 mieszkania w domu wakacyjnym. 700 m od centrum Hofstetten, na skraju miejscowości, 40 km od centrum Freiburg, spokojne, słoneczne położenie, otoczony zielenią. Do wspólnego użytku: działka, ogród (nieogrodzony). Taras, meble ogrodowe, grill. Sklep wielobranżowy, restauracja, piekarnia, ogródek piwny 700 m, basen odkryty 600 m. Ścieżki wędrówek pieszych, ścieżka rowerowa 10 m. Informacja dodatkowa: część domu jest zamknięta i niezamieszkała. Właściciel mieszka na tym samym terenie.

Dokładny adres wakacyjny oraz szczegóły dotyczące dojazdu do zarezerwowanej oferty otrzymają Państwo przed wyjazdem w dokumentach podróży.

W tej rezydencji/domu jest więcej apartamentów do wynajęcia.


Położenie

Niemcy, Schwarzwald (Czarny Las), Hofstetten


Dostępność i ceny (za dom lub apartament dla podanej ilości osób)

Prosimy kliknąć w kalendarzu na preferowaną datę przyjazdu i wybrać długość pobytu. Wyświetli się cena oznaczająca koszt wynajęcia dla wszystkich osób w wybranym terminie.


Przegląd kosztów


Opinie Klientów - Apartamenty Kinast