Wynajem domu wakacyjnego z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa!

Więcej informacji
  • Własny dojazd
  • Poczucie prywatności w domu wakacyjnym
  • Swoboda i niezależność
  • Kontrola czystości
  • Odbiór kluczy z zachowaniem zasad bezpieczeństwa
  • Indywidualna opieka na miejscu

O nas

Interchalet dysponuje ok. 35.000 domami i apartamentami wakacyjnymi. Od 45 lat Interchalet oferuje indywidualne kwatery wakacyjne, zarówno na lato jak i na zimę. W okresie letnim program obiektów jest najbardziej zróżnicowany w Europie Południowej, natomiast w okresie zimowym - w regionach alpejskich.

Interchalet należy do Interhome Group (HHD AG) z siedzibą w Glattbrugg (CH). Portfolio Interhome Group obejmuje markę Interhome i Interchalet będące częścią grupy Hotelplan z siedzibą w Glattbrugg (CH). 100% udziałów tej firmy należy z kolei do Migros – największego w Szwajcarii przedsiębiorstwa handlu detalicznego z siedzibą w Zurychu. 

Co wyróżnia Interchalet?

Zarówno klienci jak i biura podróży czerpią korzyści z wysokiej jakości, dużej i zróżnicowanej oferty domów i apartamentów wakacyjnych, długoletniego doświadczenia w sektorze turystycznym oraz intensywnej znajomości produktów, którą w Interchalet dysponują nie tylko managerowie, lecz również pracownicy działu rezerwacji.

Właściciele obiektów cenią bliską i osobistą współpracę oraz szeroką sieć dystrybucyjną obejmującą 7000 biur podróży w Niemczech, Austrii, krajach Beneluksu i Szwajcarii.

Znakomita jakość gwarantowana!

Nasz zespół osobiście sprawdza zakwaterowania! Można nam zaufać - każda oferta regularnie sprawdzana Szczegółowe, rzetelne opisy ofert Autentyczne opinie Klientów Znakomita jakość i stosunek jakości do ceny

Jesteśmy dla Państwa w każdej chwili!

Nasz dział Obsługi Klienta jest integralną częścią firmy Wyróżnia nas pozytywne nastawienie, kompetencja, szybkość odpowiedzi Tylko Państwo mogą ocenić swój dom wakacyjny

Wiele lat doświadczenia!

Można na nas polegać: Ponad 45 lat doświadczenia na rynku wynajmu domów i apartamentów wakacyjnych. Przeszło 790 000 Klientów każdego roku mówi samo za siebie. Oferujemy ponad 35 000 domów i apartamentów w Europie i na Florydzie.

Dlaczego Interchalet?

Skromny ale wygodny apartament czy ekskluzywna willa z prywatnym basenem. Noclegi w górach i wygodne kwatery nad morzem, domki nad jeziorem, obiekty wakacyjne idealne zarówno na letnie wakacje, jak i na wyjazd na narty. Interchalet gwarantuje, że znajdą Państwo odpowiedni nocleg na swoje wymarzone wakacje z dojazdem własnym.
Wybierajcie spośród 35.000 domów i apartamentów wakacyjnych!

Urlop z dojazdem własnym - idealny pomysł dla każdego!

Jeśli marzy się Państwu prawdziwy relaks w gronie rodziny lub przyjaciół, pomyślcie o wakacjach we własnym domu wakacyjnym. Wynajem domu lub apartamentu na wakacje z dojazdem własnym gwarantuje prywatność i niczym nieocgraniczoną swobodę, jak również lepsze poznanie kultury kraju lub regionu, w którym będziecie spędzać wymarzony urlop.  Znajdziemy dla Państwa idealną ofertę wakacyjną, dopasowaną do potrzeb i marzeń, aby Wasze wakacje były dokładnie takie, jak sobie to wymarzyliście. 

© HHD AG Schweiz 2022