Wynajem domu wakacyjnego z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa!

Więcej informacji
  • Własny dojazd
  • Poczucie prywatności w domu wakacyjnym
  • Swoboda i niezależność
  • Kontrola czystości
  • Odbiór kluczy z zachowaniem zasad bezpieczeństwa
  • Indywidualna opieka na miejscu

Wakacje z psem

Tu pieski są mile widziane!

Ponad jedna czwarta z naszych 40.000 domów i apartamentów wakacyjnych oferuje „wakacje z psem“. Są to zarówno oferty letnich domów wakacyjnych, jak i zimowych domów górskich na ferie zimowe. 

Prosimy zwrócić uwagę na szczegółowy opis domu wakacyjnego i zamieszczone tam informacje na temat możliwości zabrania pieska. Dziękujemy! 

Ważne informacje:

Informacje dotyczące przepisów podróżowania z psem można uzyskać między innymi u lekarza weterynarii. Pozwolenie zabrania pieska odnosi się z reguły tylko do jednego zwierzęcia, o ile właściciel nie postanowi inaczej. W przypadku informacji, że dana oferta zezwala na zabranie pieska, trzeba też koniecznie zaznaczyć go w rezerwacji. W przypadku, gdy zwierzęta domowe są dozwolone, nie oznacza to automatycznie, że mogą one wszędzie swobodnie się poruszać. Praktycznie we wszystkich obiektach wypoczynkowych dostęp na teren wokół basenu i terenów zielonych oraz restauracji jest wzbroniony. Podobnie jak na basen przynależący do danego domu. Często obowiązuje właścicieli konieczność prowadzenia psów na smyczy. W wielu przypadkach zabranie psa nie wiąże się z dodatkową opłatą. Jeśli występują koszty dodatkowe za pobyt z psem, będą one wyszczególnione w danej ofercie. Prosimy pamiętać, że zarówno psy, jak i koty potrzebują paszport z aktualnym szczepieniem przeciwko wściekliźnie, aby móc przekroczyć granicę większości państw UN. Dodatkowo, zwierzęta powinny posiadać microchip lub wytatuowany numer, za pomocą którego będzie można je zidentyfikować.

Znakomita jakość gwarantowana!

Nasz zespół osobiście sprawdza zakwaterowania! Można nam zaufać - każda oferta regularnie sprawdzana Szczegółowe, rzetelne opisy ofert Autentyczne opinie Klientów Znakomita jakość i stosunek jakości do ceny

Jesteśmy dla Państwa w każdej chwili!

Nasz dział Obsługi Klienta jest integralną częścią firmy Wyróżnia nas pozytywne nastawienie, kompetencja, szybkość odpowiedzi Tylko Państwo mogą ocenić swój dom wakacyjny

Wiele lat doświadczenia!

Można na nas polegać: Ponad 45 lat doświadczenia na rynku wynajmu domów i apartamentów wakacyjnych. Przeszło 790 000 Klientów każdego roku mówi samo za siebie. Oferujemy ponad 40 000 domów i apartamentów w Europie i na Florydzie.

Dlaczego Interchalet?

Skromny ale wygodny apartament czy ekskluzywna willa z prywatnym basenem. Noclegi w górach i wygodne kwatery nad morzem, domki nad jeziorem, obiekty wakacyjne idealne zarówno na letnie wakacje, jak i na wyjazd na narty. Interchalet gwarantuje, że znajdą Państwo odpowiedni nocleg na swoje wymarzone wakacje z dojazdem własnym.
Wybierajcie spośród 40.000 domów i apartamentów wakacyjnych!

Urlop z dojazdem własnym - idealny pomysł dla każdego!

Jeśli marzy się Państwu prawdziwy relaks w gronie rodziny lub przyjaciół, pomyślcie o wakacjach we własnym domu wakacyjnym. Wynajem domu lub apartamentu na wakacje z dojazdem własnym gwarantuje prywatność i niczym nieocgraniczoną swobodę, jak również lepsze poznanie kultury kraju lub regionu, w którym będziecie spędzać wymarzony urlop.  Znajdziemy dla Państwa idealną ofertę wakacyjną, dopasowaną do potrzeb i marzeń, aby Wasze wakacje były dokładnie takie, jak sobie to wymarzyliście. 

© HHD AG Schweiz 2021