Wynajem domu wakacyjnego z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa!

Więcej informacji
  • Własny dojazd
  • Poczucie prywatności w domu wakacyjnym
  • Swoboda i niezależność
  • Kontrola czystości
  • Odbiór kluczy z zachowaniem zasad bezpieczeństwa
  • Indywidualna opieka na miejscu

Ogólne Warunki Rezerwacji

Dziękujemy, że planują Państwo spędzić swoje wakacje z Interchalet!

Zgodnie z wprowadzoną 1 lipca 2018 nową Ustawą o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych Państwa partner kontraktowy firma HHD AG występująca pod marką Interchalet, zwana dalej Interchalet, nie podlega przepisom ustawy o powiązanych usługach turystycznych.
Firma Interchalet postanowiła jednak w interesie podróżnego nadal przestrzegać tych sprawdzonych wytycznych i zawartą między Państwem i firmą Interchalet umowę podporządkować w istotnych punktach nowym przepisom umowy o imprezach turystycznych.

Poza tym obowiązują Ogólne Warunki Rezerwacji, które uzupełniają postanowienia prawne.
Rezerwując podróż, każdy klient w swoim imieniu oraz w imieniu zameldowanych przez niego uczestników podróży uznaje postanowienia Ogólnych Warunków Rezerwacji za wiążące.
Ogólne Warunki Rezerwacji. Stan na 24.03.2021

W celu otwarcia i wydrukowania dokumentów PDF potrzebny jest program Adobe Reader. W razie potrzeby mozna go tutaj bezplatnie pobrac.

Get Adobe Acrobat Reader

Znakomita jakość gwarantowana!

Nasz zespół osobiście sprawdza zakwaterowania! Można nam zaufać - każda oferta regularnie sprawdzana Szczegółowe, rzetelne opisy ofert Autentyczne opinie Klientów Znakomita jakość i stosunek jakości do ceny

Jesteśmy dla Państwa w każdej chwili!

Nasz dział Obsługi Klienta jest integralną częścią firmy Wyróżnia nas pozytywne nastawienie, kompetencja, szybkość odpowiedzi Tylko Państwo mogą ocenić swój dom wakacyjny

Wiele lat doświadczenia!

Można na nas polegać: Ponad 45 lat doświadczenia na rynku wynajmu domów i apartamentów wakacyjnych. Przeszło 790 000 Klientów każdego roku mówi samo za siebie. Oferujemy ponad 35 000 domów i apartamentów w Europie i na Florydzie.

Dlaczego Interchalet?

Skromny ale wygodny apartament czy ekskluzywna willa z prywatnym basenem. Noclegi w górach i wygodne kwatery nad morzem, domki nad jeziorem, obiekty wakacyjne idealne zarówno na letnie wakacje, jak i na wyjazd na narty. Interchalet gwarantuje, że znajdą Państwo odpowiedni nocleg na swoje wymarzone wakacje z dojazdem własnym.
Wybierajcie spośród 35.000 domów i apartamentów wakacyjnych!

Urlop z dojazdem własnym - idealny pomysł dla każdego!

Jeśli marzy się Państwu prawdziwy relaks w gronie rodziny lub przyjaciół, pomyślcie o wakacjach we własnym domu wakacyjnym. Wynajem domu lub apartamentu na wakacje z dojazdem własnym gwarantuje prywatność i niczym nieocgraniczoną swobodę, jak również lepsze poznanie kultury kraju lub regionu, w którym będziecie spędzać wymarzony urlop.  Znajdziemy dla Państwa idealną ofertę wakacyjną, dopasowaną do potrzeb i marzeń, aby Wasze wakacje były dokładnie takie, jak sobie to wymarzyliście. 

© HHD AG Schweiz 2022