Apartamenty Blitz

4 Liczba osób

2 liczba pokoi

1 Sypialnie

1 łazienkaOpis

Wnętrze

2-pokojowe mieszkanie 50 m2 na 1. piętrze. Praktyczne i nowoczesne umeblowanie: salon/sypialnia z 1 kanapą, 1 miejscem do spania, stołem i TV (satelitarna). Wyjście na balkon. 1 pokój 2-osobowy. Wyjście na balkon. Otwarta kuchnia (4 palniki, kuchenka mikrofalowa). Prysznic/bidet/WC. Ogrzewanie gazowe, klimatyzacja. Balkon, od północy. Meble balkonowe. Do dyspozycji: pralka, łóżko dla dziecka. Internet (bezprzewodowy LAN [WLAN], gratis). Miejsce w garażu (1 samochód). Informacja dodatkowa: mieszkanie dla osób niepalących. Brak obowiązkowych dodatkowych opłat, które należy uiścić na miejscu, z wyjątkiem podatku lokalnego. CIR:M0230430585

Dom/Rezydencja

Rezydencja "Blitz", 2 piętrowa. 12 mieszkania w rezydencji. 1.5 km od centrum Lazise, 1.2 km od jeziora, 1.2 km od plaży. Do wspólnego użytku: zadbany ogród - trawnik i krzewy, miejsce do odpoczynku, basen (16 x 6 m, głębokość 170 cm, dostępność sezonowa: 15.Maj.-15.Wrz.). Garaż do wspólnego użytku obok domu. Sklep wielobranżowy 700 m, plaża żwirowa 1.2 km.

Dokładny adres wakacyjny oraz szczegóły dotyczące dojazdu do zarezerwowanej oferty otrzymają Państwo przed wyjazdem w dokumentach podróży.

Opis miejscowości
Ogólnie

Miasto położone na południowo-wschodnim brzegu jeziora Garde. Zachowany średniowieczny charakter miasta, stare mury i zamek. Lazise - najważniejszy park wodny regionu Garde.


Położenie

Włochy, Jeziora Północnych Włoch, Jezioro Garda, Lazise


Dostępność i ceny (za dom lub apartament dla podanej liczby osób)

Prosimy kliknąć w kalendarzu na preferowaną datę przyjazdu i wybrać długość pobytu. Wyświetli się cena oznaczająca koszt wynajęcia dla wszystkich osób w wybranym terminie.


Przegląd kosztów


Opinie Klientów - Apartamenty Blitz