Wnętrze
2-pokojowe mieszkanie 50 m2 na 2 poziomach, na parterze. Rustykalne umeblowanie: salon/sypialnia z 1 miejscem do spania, stołem i TV (satelitarna). Otwarta kuchnia (piekarnik, 4 palniki, toster, ekspres do kawy). Prysznic/bidet/WC. Na piętrze: 1 otwarty pokój z 1 łóżkiem dwuosobowym (160 cm), 1 miejscem do spania. Ogrzewanie. Patio ogrodowe 25 m2, ogród 50 m2. Grill. Widok panoramiczny. Do dyspozycji: moskitiery, łóżko dla dziecka do 2 lat. Internet (bezprzewodowy LAN [WLAN], gratis). Miejsce parkingowe (1 samochód) obok domu. Informacja dodatkowa: 1 zwierzak/pies. Niezależne wejście. Brak obowiązkowych dodatkowych opłat, które należy uiścić na miejscu, z wyjątkiem podatku lokalnego.
Dom/Rezydencja
Dworek "Le Masse". Obiekt wypoczynkowy składający się z budynku głównego/przyległego 1.3 km od centrum Castelfranco di Sopra, 40 km od centrum Firenze, 40 km od centrum Arezzo, słoneczne położenie. Do wspólnego użytku: dziewicza działka 20'000 m2, ogród (nieogrodzony), łąka, basen rozkładany (9 x 4 m, dostępność sezonowa: 10.Maj.-30.Wrz. basen czynny w godz. 08:30-19:30). W domu: pralka (do wspólnego użytku, extra płatne). Supermarket 1.3 km, restauracja 1.3 km, bar 1.3 km. Informacja dodatkowa: właściciel mieszka na tym samym terenie.
Dokładny adres wakacyjny oraz szczegóły dotyczące dojazdu do zarezerwowanej oferty otrzymają Państwo przed wyjazdem w dokumentach podróży.
Ogólnie
280 m n.p.m. >>Usytuowana na wzniesieniu w Valdarno, Castelfranco di Sopra została wzniesiona przez mieszkańców Florencji w XIII wieku dla potrzeb wojskowych. Obronny mur okala wąskie, przecinające się pod kątem prostym uliczki, piękne średniowieczne i renesansowe domy. Opodal zamieszkałego centrum położone jest opactwo w Soffenie (Badia di Soffena), które po niedawno zakończonych pracach restauratorskich odzyskało swój dawny średniowieczny blask. Historyczna, spokojna miejscowość (2'700 mieszkańców), na wschodzie regionu, u stóp góry, na zboczu z ładnym widokiem, Firenze - 43 km (na północny zachód), Arezzo - 43 km (na południowy wschód). Sklepy, restauracje na miejscu. Inne możliwości zakupów 8 km.
Prosimy kliknąć w kalendarzu na preferowaną datę przyjazdu i wybrać długość pobytu. Wyświetli się cena oznaczająca koszt wynajęcia dla wszystkich osób w wybranym terminie.